środa, 16 marca 2011

Kalendarzowe rozdawnictwo/ Calendar giveaway

Już tu są :) świeżo wydrukowane ale nie poskładane..Jutro będę się kontaktowała z firmami poligraficznymi, w których można zbindować kalendarz za pomocą metalowych kółek.A może potraficie zrobić coś takiego?;)
Miał być konkurs ale nie będzie-za to jest pytanie. 2 kalendarze "Od Wiosny Do Wiosny" zostaną wylosowane spośród osób, które na moment się odprężą i napiszą na nie odpowiedź:
Wyobraźcie sobie, że jest ciepło, wiosenne słońce rozświetla powietrze. Zamykacie oczy..Jaki zapach czujecie?Jakie dźwięki słyszycie?
Wyniki wiosennego rozdawnictwa  już w poniedziałek 21.marca
Nie zapomnijcie wspomnieć o candy na swoim blogu :)
uściski!
Just


They are here already:) freshly printed but still not binded..Tomorrow I'll try to find a company which will be able to bind the calendar with metal rings. Or maybe you can do something like that?;) I had been planning a competition but there won't be any-there's a question instead. My calendar "From Spring To Spring" will be sent to two people who will relax for a moment and write an answer for following question: Imagine that there's a warm day, spring sun brightens the air. Close your eyes..What do you smell? What sounds can you hear?
Results of this spring giveaway will be given on Monday 21.March
Don't forget to mention my candy on your blog:)
hugs!
Just

18 komentarzy:

 1. Czuję szum wiatru i zapach bryzy :)) Siedzę sobie W KOŃCU na plaży i zapominam o problemach. Odpoczywam :-) Uściski!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapach włosów i głos mojego Syna.

  OdpowiedzUsuń
 3. Siedzę, zamykam oczy i czuję ciepło promieni słońca, które uderza w moją twarz, słyszę sikorki na naszej gruszce, słyszę trzepoczące wróble wyjadające resztki z karmnika u sąsiada, słyszę Starszą Siostrę podśpiewującą pod nosem, czuje zapach palonego ogniska z ogródków działkowych. Taaaak...To zdecydowanie najlepsza wiosna. Moja wiosna.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapach klimatyzacji. Będę na uczelni w studiu telewizyjnym na ćwiczeniach z wywiadu. Plus zapach czarnego plastiku i gabki z mikrofonu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. zapach mokrej ziemi- takiej, która już odmarzła "od korzeni", dźwięk-banalnie-ćwierkotanie ptaków-może skowronek?
  mam o tyle fantastycznie że mieszkam pod miastem i wystarczy wyjść na taras, żeby posłuchać "ptasiego radia"

  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. w średniomiasteczkowych warunkach :) czuję zapach świeżych, zielonych liści i pierwszych pączków kwiatów, a słyszę odgłosy bawiących i śmiejących się dzieci, które mogą się wreszcie wyszaleć na dworze
  p.s. gratuluję kalendarza :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kasiu, Delie, Asiu,Kuchareczku, Mimi, Kaś:)) super,że się zgłosiłyście:) podobają mi się też Wasze wizualizacje:)
  uściski!
  J.

  OdpowiedzUsuń
 8. ... a ja czuję zapach oliwki, którą się wciera w delikatną skórę dzieciątka.. słyszę śmiech maleństwa, gaworzenie.. czasem płacz.. wszystko to, co nie było mi dane, a o czym marzę...........................

  OdpowiedzUsuń
 9. witaj Zu!mam nadzieję,że się spełni!:)
  uściski!
  J.

  OdpowiedzUsuń
 10. Wiosna to dla mnie zieleń i Wielkanocne wypieki... Zapach mazurków i drożdżowych bab... Mniam :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Oczywiście, że zapach futra mojego 8-kilowego kotka, wygrzewającego się na słońcu ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. zapach żonkili i śpiew pierwszych wiosennych ptaków! :)
  fajny pomysł z tym kalendarzem!

  OdpowiedzUsuń
 13. - a wokół moich nozdrzy snuje się delikatna nutka pierwszych wiosennych kwiatów i słyszę jak ptaki wojnę toczą o suche źdźbło trawy by gniazdka przygotować najlepiej jak tylko się da na powitanie nowego rodzącego się życia. :)

  OdpowiedzUsuń
 14. So pretty! I like! I like!!

  Happy Weekend Dear! xo

  OdpowiedzUsuń
 15. a ja czuję magnolie, które kwitną w pobliskim ogrodzie botanicznym, czuję kobiecość, która na wiosnę budzi się i uderza ze zdwojoną siłą i czuję truskawki, na które zawsze czekam z ogromnym utęsknieniem !!!

  PS. Dziękuję Ci za ciepłe słowa!
  nie mam czegoś takiego, jak podcast, tutaj działa to nieco inaczej:
  po prawej stronie strony jest taki pasek "słuchaj" i tam trzeba kliknąć o odtwarzać radio w Twoim programie do słuchania muzyki.
  radia można słuchać na co dzień, a ja przed mikrofonem siadam we wtorek o 21:00 i właśnie wtedy po kliknięciu tego paska po prawej stronie będzie można przyłapać moją audycję :)
  pozdrawiam ciepło !!!

  OdpowiedzUsuń
 16. o dzięki za info, szukałam i nie mogłam znaleźć..;)
  pozdrowienia!:)

  OdpowiedzUsuń