piątek, 19 października 2012

foch szczura/ sulky rat

Następna ilustracja do serii obrażonych zwierząt. Foch szczura. "No to już jest prze-sada..!"
Taki mały kawałek sera? Czy w ogóle jest sens poświęcać się i nadstawiać kark dla tak małej rzeczy? Ależ wyszło metaforycznie. Chcąc-nie-chcąc przemyciłam trochę moich obecnych przemyśleń na temat tego, co tutaj robię. Co prawda jest mnie bardzo mało w blogosferze ostatnio, tracę na tym, wiem. Nie odwiedzam Waszych blogów. Wytłumaczenie jest takie jak zwykle- robię mnóstwo rzeczy równocześnie. Działam dalej, mam nadzieję, że warto powalczyć o "swój kawałek sera". Trudno jest mi jednak działać i wierzyć w to co robię jeśli najbliżsi wokół wątpią. Ale mam plan. Trzymam się go. Nie zniknę.
uściski!
J.


Another illustration from the series of resentful animals. Sulky Rat this time. "Now, they have exagerrated..!" Only such a tiny piece of cheese? Is it worth to sucrifice for such a little thing? Oh..now it's turned out to be so metaphorical. Inevitably I smuggled a little bit of my thoughts on what I've been doing here. It's true, there isn't a lot of "me" in blogosphere recently, I know I'm losing a lot. I haven't visited your blogs. There's only one explanation. As usual- I do a lot of things simultaneously. I work on, however, I hope it's woth to fight for "my piece of cheese". Though, it's difficult to act and believe in what I'm doing if the closest ones doubt. But I have a plan. I stick to it. I won't disappear.
hugs!
J.
ps I'm sorry I haven't written English recently. I'll translate those posts as soon as I find a moment to do it.

8 komentarzy:

 1. WIĘCEJ SERA DLA RITKI!!! :) ŻYCIE TO "SER", WIĘC NIE BÓJ SIĘ FAL!!! :*

  OdpowiedzUsuń
 2. mały nie mały, ziarnko do ziarnka... ;)
  powodzenia w spełnianiu planów :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję Gosiu:) jest za co trzymać kciuki!
   uściski!
   J

   Usuń
 3. Ritka! warto powalczyć o "swój kawałek sera"! i nie wątpić i nie przestawać, nawet jeśli najbliżsi czasem wydają się tacy najdalsi... :*

  OdpowiedzUsuń
 4. bo i dla małego kawałka sera warto się starać i ryzykować
  trzymam kciuki za realizację swoich celów!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oby karku nie złamać;))
   dziękuję Kaś!
   uściski!
   J

   Usuń