sobota, 19 stycznia 2013

yay!! :)

Piszę tylko, żeby podzielić się z Wami moim nowym odkryciem. W ciągu 20 sekund mogłabym wymienić 10 osób, które chciałabym obdarować taką spersonalizowaną łyżeczką albo nożem..i jestem pewna, że spodobałyby się :) (a może spodobałyby się tylko mnie?;)) Link do sklepu poniżej.
I'm just writing to share my new discovery with you guys. I'm sure there are at least 10 people I could name in 20 seconds and present such a personalized spoon or knife ..and I'm sure they would love them:) (or maybe only I would? ;))
Mam też prośbę o pomoc.. Szukam od jakiegoś czasu dużych stempli literowych 6-12cm ale niczego nie znalazłam. Może znacie kogoś kto je robi/sprzedaje? Jakiś sklep? A może wujek, który lubi dłubać w drewnie..:)
And I need your help too..I've been looking for big letter stamps 6-12cm but I haven't found anything so far. Maybe you know someone who makes /sells them? Maybe it's a shop? or an uncle who likes wood carving..:)


Miłej reszty tygodnia!/Have a great rest of the weekend!
J

18 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. i każdy inny, bo wszystko ręcznie stemplowane..:))

   Usuń
 2. są boskie, będę o nich marzyć

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. och..jak Ty mnie rozumiesz Asiejko..;)))
   uściski!
   J

   Usuń
 3. Oj, nie tylko Tobie się podobają :) Świetne są!
  W stemplach niestety nie pomogę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kurczę, kiedyś chciałam podarować taką łyżeczkę pewnej małej dziewczynce, która właśnie wtedy przyszła na świat i oczywiście nie było, a nagabywani jubilerzy patrzyli na mnie dziwnym wzrokiem:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mm...tradycja obdarowywania nowo narodzonych dzieci chyba pochodzi ze stanów, jest powiedzenie, że ktoś się "urodził ze srebrną łyżeczką w ustach" (born with a silver spoon in his/her mouth) co jest chyba właśnie synonimem posiadania szczęścia w życiu;) mnie się podoba ten pomysł z obdarowywaniem dzieci takimi drobiazgami, ale jako dorosła, też bym nie pogardziła;)
   uściski!
   J

   Usuń
 5. niebanalny prezent - na prawdę świetny pomysł z tymi sztućcami :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie mogę się na nie napatrzeć. Fajne jest to, że autorka znajduje na pchlich targach stare srebrne sztućce a do tego stempluje je ręcznie, każdy zatem jest niepowtarzalny:)

   Usuń
 6. Hej. Mam pytanie. Czy możesz mi wytłumaczyć na czym polega metoda rysunku kropkami? Na bloguEwy zachwyciłam się, że niby takie proste, a efekt jest rewelacyjny :) Lubię tworzyć z moimi córkami i jeśli to nie tajemnica, to chętnie skorzystałabym z tej metody.
  Serdecznie pozdrawiam Magda

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hej!
   tutaj jest opis:) http://www.czytalipa.pl/2012/05/od-kropki-do-kropki-dotpics-w-teorii-i.html
   w razie pytań zapraszam do kontaktu. Pokażcie co zmalowałyście, koniecznie!:)
   pozdrowienia!
   J.

   Usuń
 7. Ale czadowe!!! Biegnę do sklepu! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czadowe, ale ceny powalają troszkę..;) ja się zastanawiam, czy nie oddać starej srebrnej łyżeczki do grawera i mieć ten sam efekt :))
   uściski!
   J

   Usuń