niedziela, 3 lutego 2013

czy nie za słodko?/ain't it too sweet?

Odkąd przeniosłam się na czas zimowy na dolne piętro domu, kompletnie zapomniałam o karteczce na lustrze (o której pisałam tu). Kiedy niedawno robiłam porządki w pokoju, natknęłam się na tę kartkę (jeszcze z wakacji i okresu malowania dotpicsowej ściany) zobaczyłam, że jednak potrzebuję takich małych rzeczy, które przypominają o miłych chwilach. Od kilku dni stoi więc na moim biurku, nie patrzę na nią cały czas, ale wiem, że jest. Niech więc tak zostanie ;) Pamiętacie o swoich kartkach?
Since I moved downstairs for the winter time, I've completely forgotten about the little note hanging on my mirror (I was writing about the whole idea here). Lately when I was cleaning my room, I came across this note (I wrote it when I was painting my dotpic wall). I realised I've needed such little things reminding me good moments. So..for a couple of days it's been standing on my desk. I don't look at it normally, but I know it's there. So let it just stay as it is ;) Do you remember about your notes?


Dotrzymuję na razie mojego postanowienia o jednym rysunku na dzień ;) (a jak Wam idzie ta zacięta walka z postanowieniami?;)) wczoraj była to mini kartka urodzinowa, a dwa dni temu../ I've kept my promise to take/draw a picture a day ;) (how are your new years resolutions?) yesterday it was a mini birthday card, and two days ago..

uściski/hugs!
J.

10 komentarzy:

 1. Dobrze, że przypominasz :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana! Bardzo Ci dziękuję za przesyłkę!! Przypinka jest rewelacyjna! A obrazki.. no już ja je w jakieś scrapy wplotę (jeśli mogę :) ) DZIĘĘĘĘKIII!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. uff..miałam już pisać z pytaniem czy dotarła:) pewnie! rób z nimi co chcesz, są Twoje :)
   uściski!
   J

   Usuń
 3. zacięcie, powoli do przodu :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. o! i bardzo dobrze! grupę wsparcia w razie czego można zorganizować Gosiu;)
   uściski!
   J

   Usuń
  2. grupa wsparcia jest całkiem spora i dlatego się udaje, ale każdy nowy 'motywator' również na wagę złota :D

   Usuń
 4. daję radę, z postanowieniami :) u mnie kartki z uśmiechniętymi szklankami wody, ale chyba muszę jeszcze jedną z miłym słowem przygotować... :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ach! projekt "pij więcej"!;) miłe słowa zawsze mile widziane! polecam Olgo!:)
   uściski!
   J

   Usuń