środa, 19 maja 2010

Kolor robi różnicę!/Colour makes a difference!

Obiecane kropkowe obrazki. W kolorze. Już tu są!:) Teraz wiem- kolor robi różnicę..
Uwielbiam je! uściski podekscytowana Just

Promissed dot-pictures. In colours. They are already
here!:) Now I know- colour makes a difference..
I love them!
hugs
excited Just


*niebieski ptak
*golf

10 komentarzy:

 1. I doczekałam się:) A było na co czekać! Bardzo mi się podobają Twoje kropkowe obrazki. Bardzo oryginalne:) Ja chyba również wolę kolorowe:) Pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję Asiu! ja chyba też wolę wersję w kolorze, chociaż do niektórych obrazków to nie pasuje:) na szczęście mam skany, mogę sobie wydrukować kilka kopii i sprawdzać różne opcje:)
  uściski
  Just
  ps.Uda się jechać na koncert!:D wracam w niedzielę wieczorem:D oczywiście wrzucę kilka fotek;)

  OdpowiedzUsuń
 3. yhy..ale to nie są zwykłe obrazki;) tu napisałam jak je robie;)http://just-dotblog.blogspot.com/2010/03/dlaczego-just-dotblog-why-just-dotblog_25.html

  pozdrówki
  Just

  OdpowiedzUsuń
 4. to tak jak doszukiwanie się w niebie postaci ludzkich. rozumiem! to jest bardzo ciekawa technika!! ja mam dużą wyobraźnie, dlatego z każdej chmury potrafię coś ułożyc. zabawię się z tymi kropkami :) kiedyś, obiecuję.

  OdpowiedzUsuń
 5. hej!Dokładnie!ja już mam małe zboczenie i nawet w plamach na papierze jak się wyleje herbata widzę rzeczy i osoby;) to samo z cieniami hehe spróbuj kropek, niezły zamiennik zamalowywania kratek w zeszycie do matmy podczas nudnych zajęć;)
  uściski
  Just

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo lubię te Twoje obrazki :) I zawsze mnie tak jakoś rozbawiają, mają w sobie pewną groteskowość jak dla mnie ;)Szkoda, że nie wpadłam na pomysł robienia takich obrazków jak jeszcze chodziłam do szkoły, bo faktycznie nudziłam się na matmie ;).Teraz co prawda brak u mnie czasu na nudę, ale chyba się skuszę i spróbuję raz obrazek tą techniką zrobić ;) Pozdrawiam :)
  p.s. kolor dodał im ciekawego wyrazu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Hej Haniu! sama jestem ciekawa efektu Twoich obrazków kropkowych!:)podeślij mi, chętnie zobaczę:)dziękuję za miłe słowa!
  uściski
  Just

  OdpowiedzUsuń
 8. Just- I LOVE them- They look so good! I have always loved your art work and never felt like it was 'missing' anything but the way the watercolor makes your work 'pop' is amazing.
  Thank you for sharing!

  OdpowiedzUsuń
 9. Thank you Lady Ren:)
  hugs!
  Just

  OdpowiedzUsuń