wtorek, 18 maja 2010

Powódź,koncert, chomik i przełom/Flood, concert, hamster and breaktrough

Od wczoraj mieszkam na wyspie (jesteśmy odcięci od świata, góry paczek na poczcie czekają na wysłanie..) Woda na szczęście nie sięga wysoko w mojej części miasta i nie mamy problemów z zalaniem dzielnicy. Jest dobrze, ale mam nadzieję, że do czwartku będzie można wyjechać bo mamy wyruszyć na koncert Mayer'a Hawthorne'a. Mam nadzieję, że się uda bo wszystko już jest zarezerwowane i ustawione..
Przy okazji wstawiam zdjęcie chomika jednego z moich uczniów:)piękny dzień był wtedy, świeciło słońce i kwitły kwiaty na drzewach..Już prawie zapomniałam jak wygląda światło słoneczne..a maj zawsze był mój ulubionym miesiącem..
Aha! miałam napisać o przełomie!
W następnym wpisie pokażę skany obrazków kropkowych, które pomalowałam akwarelami:) uwielbiam je!:D
uściski
Just


Since yesterday I've been living on an island (we are cut off of the world, piles of packets on the Post are waiting for delivery..) Luckily water hasn't reached the part of the town I live in and we don't have a problem with flooding our district. It's been good, but I hope till Thursday it will be possible to drive out the town because I'm going to a concert of Mayer Hawthorne. I hope it will work out because everything is booked and organized..
By the way I'm uploading a picture of one of my student's hamster:) It was a lovely day, the sun was shining and trees were in full bloom.. I've almost forgotten what the sunshine looks like..and May has always been my favourite month..
Oh!and I was going to write about breaktrough too!
In the next post I'll show you scans of dot-pictures, which I coloured with watercolours:) I love them!:D

hugs
Just

4 komentarze:

 1. Oglądam właśnie w telewizji to co się dzieje na południu. Straszne. Szczerze współczuję wszystkim dotkniętym powodzią...
  Już nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć Twoje obrazki kropkowe:) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. A niech ta fala już się stąd zmywa! już dosyć deszczu! protestujemy! Obrazki kropkowe możliwe że dziś się zeskanują (oby) ;) i je wystawię:)
  uściski!
  Just

  OdpowiedzUsuń
 3. I hope the water levels go down so you can keep your plans!

  OdpowiedzUsuń